Wakacje w Chorwacji

Regulamin pobytu

REGULAMIN POBYTU W KWATERACH PRYWATNYCH

W celu zapewnienia Państwu miłego pobytu oraz uniknięcia możliwych nieporozumień, prosimy o zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Pobyt w naszym obiekcie jest równoznaczny z tym, że zapoznali się Państwo z niniejszym Regulaminem, zgadzają się Państwo z nim oraz zobowiązują się do pełnego przestrzegania jego postanowień?

1. Przy zakwaterowaniu goście wręczają właścicielowi osobiste dokumenty wszystkich osób objętych rezerwacją w celu zameldowania (paszporty lub dowody osobiste)
2. Właściciel pozostaje do dyspozycji w czasie Państwa pobytu w celu udzielenia potrzebnych informacji oraz pomocy. Sugerujemy, aby ewentualne uwagi na temat jakości kwatery od razu zgłosić właścicielowi obiektu.
3. Od 23:00 do 7:00 obowiązuje cisza nocna, z tego powodu prosimy w tym czasie nie przeszkadzać właścicielowi i jego sąsiadom, a także drugim gościom w obiekcie.
4. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 i kończy w dniu wyjazdu o godz. 10:00.
5. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy basenie* i grillu.
6. Goście mają obowiązek sami pilnować swoich rzeczy i kosztownych przedmiotów pozostawionych w kwaterach, a właściciel nie odpowiada za ich ewentualne zagubienie. Przy wychodzeniu z kwatery prosimy obowiązkowo zamykać drzwi i okna.

?ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU?